[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”176620195″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]Přichází léto a do Prahy se chystají návštěvníci z celého světa. Máte skvělou příležitost stát se hostitelem!

Díky Airbnb můžete ve svém volném pokoji či bytě ubytovat hosty a tak si přivydělat.

Pokud si během níže uvedeného období vytvoříte nabídku na Airbnb, kromě peněz, které si jako skvělý hostitel vyděláte, získáte od našich přátel ze společnosti O2 navíc O2 TV set-top-box v hodnotě 1.990 Kč zdarma a službu O2TV na první dva měsíce jako dárek také zcela bez poplatku.

Kliknutím na tlačítko níže si můžete vytvořit nabídku. Následně vám zavolá zástupce O2, abyste se mohli domluvit na termínu doručení balíčku O2 TV.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column][vc_btn title=”Začni s hostitelstvím” style=”custom” custom_background=”#ff5a5f” custom_text=”#ffffff” size=”lg” align=”center” css=”.vc_custom_1461145244284{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;}” el_class=”cta-btn” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.airbnb.cz%2Frooms%2Fnew%3Faf%3D66298843%26c%3Dlp|title:Airbnb%20%26%20O2%20TV|target:%20_blank”][/vc_column][vc_column][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Proč se stát hostitelem?
Ubytováním cestovatelů ve svém městě si můžete příjemně přivydělat. Více informací o tom, co to znamená být hostitelem a kolik si můžete vydělat, najdete zde.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Jak to funguje?
Vytvořte mezi 25. dubnem a 31. květnem novou nabídku ubytování na stránce Airbnb, přijměte a dokončete minimálně jednu rezervaci a dostanete O2 TV set-top box v hodnotě 1.990 Kč zdarma spolu se službou O2 TV na dva měsíce jako dárek bez poplatku taktéž. Vaše nabídka si jistě najde své zájemce, ať už máte k dispozici moderní ateliér nebo půvabnou vilku v srdci města. Jakmile dokončíte první rezervaci nové nabídky, kontaktuje vás pracovník O2 a domluví s vámi předání balíčku O2 TV.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Chcete se zeptat na cokoli ohledně této akce nebo Airbnb obecně?
Můžete nám kdykoli napsat e-mail na new-hosts-cz@airbnb.com. Zajímá nás váš názor a rádi vám s čímkoli pomůžeme![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”176614380″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_btn title=”Začni s hostitelstvím” style=”custom” custom_background=”#ff5a5f” custom_text=”#ffffff” size=”lg” align=”center” css=”.vc_custom_1461145254028{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;}” el_class=”cta-btn” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.airbnb.cz%2Frooms%2Fnew%3Faf%3D66298843%26c%3Dlp|title:Airbnb%20%26%20O2%20TV|target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]PODMÍNKY AKCE

Účastníci, kteří splní podmínky této akce, získají O2 TV set-top box spolu se službou o2 TV na dva měsíce zdarma [PS1]. Nabídka platí pouze pro novou Airbnb nabídku (dále jen „nová nabídka“), u níž byla dokončena minimálně jedna rezervace.

 

Pro splnění podmínek musí uživatel provést následující kroky:

  • vytvořit novou nabídku po kliknutí na tlačítko „Vytvořit nabídku ubytování“ na vstupní stránce blog.airbnb.com/o2tv;
  • v rámci nové nabídky přijmout a dokončit minimálně jednu rezervaci v minimální hodnotě 75 € (cena za ubytování včetně poplatku za úklid, ale bez servisního poplatku, který host platí Airbnb) do 30. června 2016.

Nová nabídka musí být skutečně nová a nikoli již dříve aktivovaná nebo duplikovaná z jiné Airbnb nabídky. Novou nabídku je třeba vytvořit mezi 25. dubnem a 31. květnem 2016 a místo se musí nacházet ve vzdálenosti maximálně 25 km od Prahy. Akce se netýká nových nabídek vytvořených bez kliknutí na výše zmíněný odkaz na vstupní stránce.

Rezervace nové nabídky kamarádem, příbuzným nebo jiným členem domácnosti nového hostitele nebude považována za rezervaci dle těchto podmínek a nový hostitel tak nebude mít na výhody plynoucí z této akce nárok.

 

Uživatelé Airbnb, kteří podmínky splní, obdrží zmíněný produkt do 14 pracovních dnů od dokončení rezervace. Splnění podmínek této akce posoudí výhradně společnost Airbnb dle vlastního uvážení. Společnost Airbnb si dále vyhrazuje právo na provedení nápravných opatření, pokud má podezření na podvodné jednání, nepovolenou manipulaci, porušení Uživatelských podmínek Airbnb nebo technickou závadu. Tuto akci nelze kombinovat s jinou akcí nebo výhodou. Akce platí pouze pro jednu (1) nabídku na osobu.

Společnost Airbnb a společnost O2 zkontrolují e-mailové adresy, celá jména a telefonní čísla spojená s Airbnb účty vytvořenými v souvislosti s touto akcí za účelem ověření identity. Zúčastněním se této akce nový hostitel souhlasí s tím, že společnost Airbnb bude výše uvedené údaje sdílet se společností O2.

Tuto nabídku poskytuje výhradně společnost O2. Společnost Airbnb neodpovídá za doručení, provoz ani jiné aspekty produktů a služeb O2.

[PS1][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]