Zdravím všechny,

dovolte mi, abych se představila: jsem Laura Chambersová a vedu v Airbnb tým, který pomáhá uspět  hostitelům, jako jste vy. (Možná si mě pamatujete z posledních často kladených dotazů hostitelů.) Jsem fanouškem a angažovaným uživatelem Airbnb už dlouho, ale od té doby, co jsem se  v červenci oficiálně připojila k týmu, je mi jedna věc ještě jasnější: Co dělá Airbnb tak mimořádným, je jeho úžasná komunita hostitelů.

V komunitě hostitelů na Airbnb si obzvláště vážíme Superhostitelů. A s blížícím se koncem roku 2018 jsme chtěli udělat něco mimořádného jen pro ně. Takže vám s radostí oznamuji, že právě dnes zahajujeme vzrušující novou událost vůbec poprvé: Týden Superhostitelů!

Vám všem Superhostitelům gratuluji. Je to obrovský úspěch. Hnací silou komunity Airbnb jsou skvělá pohostinnost a důvěra a každý jeden z vás jste ztělesněním této idee a dokonalosti. Nemělo by být žádným překvapením, že Superhostitelé vydělávají v průměru o 22 % více*– hosté si vaší pohostinnosti opravdu váží.

Tento týden bude plný oslav a ocenění. Co mohou Superhostitelé očekávat:

  • Individuální dárek: Jsi-li Superhostitelem, podívej se do doručené pošty. Doufáme, že ti mapa, kterou jsi právě obdržel/a a která zachycuje tvoji vlastní pouť v roli hostitele Airbnb, udělá radost.
  • Marketing pro hosty: Tento týden budou Superhostitelé zobrazeni v horní části domovské stránky Airbnb, kde je uvidí miliony lidí, kteří Airbnb každý den navštíví.

Pokud budou hosté zvědaví a kliknou na tlačítko, aby se dozvěděli více, budou přesměrováni na úplně novou stránku s fotkami Superhostitelů. Tato stránka jim pomůže lépe porozumět ikoně odznaku Superhostitele u nabídek ubytování, jenž je symbolem úžasné pohostinnosti, kterou poskytujete.

  • Oslava na sociálních sítích: V průběhu celého týdne budeme na sociálních mediálních kanálech upozorňovat na některé mimořádné Superhostitele. Podívej se na to zde:

Doufám, že si tento týden oslav užijete! 

Ještě jednou vám všem Superhostitelům gratuluji. Děkujeme za vše, co děláte – a přejeme šťastné hostitelství!

Laura

*Založeno na interních datech Airbnb srovnávajících medián celkových příjmů Superhostitelů s ostatními hostiteli (s více než 10 rezervacemi) na platformě Airbnb po celém světě v průběhu roku 2017.