Cześć!

Najpierw krótko się przedstawię: nazywam się Laura Chambers i jestem kierownikiem zespołu w Airbnb, który pomaga gospodarzom, takim jak Wy, w osiągnięciu sukcesów na tym polu. (Możecie mnie pamiętać z ostatniej sesji pytań i odpowiedzi dla gospodarzy.) Od dawna jestem wielką fanką i aktywną użytkowniczką Airbnb, jednak odkąd w lipcu oficjalnie dołączyłam do zespołu, jedno stało się dla mnie naprawdę jasne: to dzięki cudownej społeczności gospodarzy Airbnb jest takie wyjątkowe.

W społeczności gospodarzy Airbnb szczególnie doceniamy naszych Superhost. Teraz, gdy rok 2018 dobiega końca, chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego, aby ich uhonorować. Dziś z radością ogłaszam, że dzisiaj, po raz pierwszy, starujemy z nowym, ekscytującym wydarzeniem: Tygodniem Superhost!

Gratulacje dla tych z Was, którzy są właśnie Superhost. To ogromne osiągnięcie. Społeczność Airbnb działa tak świetnie dzięki wielkiej gościnności i pełnemu zaufaniu, a Wy ucieleśniacie te idee w sposób doskonały. Nie powinno być większym zaskoczeniem, że Superhost zarabiają więcej średnio o 22% * – goście naprawdę doceniają Waszą gościnność.

Ten tydzień będzie jednym pasmem świętowania i składania wyrazów uznania. Oto, czego mogą się spodziewać gospodarze Superhost:

  • Wyjątkowy prezent: jeśli jesteś Superhost, sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się przygotowana specjalnie dla Ciebie mapa, która pokazuje Twoją indywidualną drogę w roli gospodarza na Airbnb.
  • Reklama dla gości: w tym tygodniu gospodarze Superhost będą pojawiać się na samej górze strony głównej Airbnb, dzięki czemu zobaczą ich miliony osób codziennie odwiedzających nasz portal.

Jeśli goście poczują się zaintrygowani i klikną, aby dowiedzieć się więcej, zostaną przeniesieni na zupełnie nową stronę internetową, na której prezentujemy gospodarzy Superhost. Dzięki tej stronie lepiej lepiej zrozumieją ideę znaczka Superhost przy Waszych ofertach – symbol niezwykłej gościnności, którą się dzielicie.

  • Wspólne świętowanie: przez cały tydzień w mediach społecznościowych będziemy wyróżniać najbardziej wyjątkowych gospodarzy Superhost. Przekonajcie się sami, zaglądając na:

Mam nadzieję, że spodoba Wam się ten tydzień świętowania! 

Raz jeszcze – gratulacje dla tych z Was, którzy są właśnie Superhost. Dzięki za wszystko, co robicie – i powodzenia w roli gospodarzy!

Laura

* W oparciu o wewnętrzne dane Airbnb, porównujące medianę łącznych przychodów uzyskanych przez gospodarzy Superhost do pozostałych gospodarzy (mających na koncie więcej niż 10 rezerwacji) na platformie, na całym świecie, w 2017 roku.