Herkese merhaba,

Öncelikle kısaca kendimi tanıtayım. Ben Laure Chambers. Airbnb’de sizin gibi ev sahiplerinin başarılı olmasına yardımcı olmaya kendini adamış bir takımı yönetiyorum. (Beni  en son Ev Sahibi Soru ve Cevap‘tan hatırlayabilirsiniz.) Uzun süre boyunca Airbnb’nin hayranı ve düzenli bir kullanıcısıydım, ama temmuz ayında resmi olarak takıma katıldığımdan beri, bir şey benim için daha net hale geldi: Airbnb’yi bu kadar özel yapan şey harika ev sahibi topluluğu.

Airbnb ev sahipliği topluluğunda, özellikle Süper Ev Sahiplerine minnettarız. 2018’in sonuna yaklaşırken onları kutlamak için özel bir şey yapmak istedik. Bugün ilk defa heyecan verici yeni bir etkinliği başlattığımızı duyurmaktan çok mutluyum: Süper Ev Sahibi Haftası!

Süper Ev Sahibi olanlarınızı tebrik ederim. Bu çok büyük bir başarı. Airbnb topluluğu, gücünü harika bir misafirperverlik ve güvenden alıyor; siz ise bu ruhu ve mükemmelliği örnekliyorsunuz. Süper Ev Sahiplerinin ortalama olarak yaklaşık %22 daha fazla kazanmalarına şaşırmamak gerekir. Misafirler, misafirperverliğinizin değerini biliyor.

Bu hafta kutlamalar ve tebriklerle dolu olacak. İşte Süper Ev Sahiplerinin bekleyebilecekleri:

  • Kişiselleştirilmiş bir hediye: Bir Süper Ev Sahibiyseniz, gelen kutunuzu kontrol edin. Bir ev sahibi olarak Airbnb ile olan yolculuğunuzu vurgulayan, aldığınız özel haritayı umarız beğenirsiniz.
  • Misafirlere pazarlama: Bu hafta, Süper Ev Sahipleri Airbnb’nin ana sayfasının en üst kısmında yer alacak ve her gün Airbnb’yi ziyaret eden milyonlarca kişi Süper Ev Sahiplerini daha çok görecek.

Misafirler meraklıysa ve daha fazla bilgi edinmek için tıklarsa Süper Ev Sahiplerini sergilediğimiz yepyeni bir web sayfasına giderler. Bu sayfa, sağladığınız muhteşem misafirperverliğin bir sembolü olarak kaydınızda bulunan Süper Ev Sahibi rozeti simgesini daha iyi anlamalarına yardımcı olacak.

  • Sosyal kutlamalar: Hafta boyunca, sosyal medya kanallarında bazı sıra dışı Süper Ev Sahiplerini öne çıkaracağız. Göz atın ve buradan takip edin:

Umarım bu kutlama haftasının tadını çıkarırsınız!

Süper Ev Sahibi olanlarınızı tekrar tebrik ederim. Yaptığınız her şey için teşekkür ederim ve mutlu ev sahipliği dilerim!

Laura

* 2017 boyunca Süper Ev Sahipleri tarafından kazanılan ortalama toplam geliri, dünya genelinde platformda bulunan (en az 10 rezervasyon alan) diğer ev sahipleriyle karşılaştıran dâhili Airbnb verilerine dayanır.